Jdi na obsah Jdi na menu
 


Neděle 12.08.2007  Jaroslav - Vysoké Chvojno hráno od 17:00 hodin

výsledek   0:0

rozhodčí  p.Přibyl

diváků  80

ŽK 1:1

Za krásného letního dne se v neděli na našem hřišti představil nováček z Vysokého Chvojna. Domácí překvapil svým nasazením a dobře organizovanou hrou. Větší část 1.poločasu se odehrávala ve středu pole, i když nějaké náznaky šanci měli obě strany. Za zmíňku stojí 100% šance domácího hráče Dvořáka, který bohužel netrefil odkrytou svatyni hostujícího golmana. 2.poločas začali domácí svižněji a bylo to znát. Opět ale domácím, jakožto i hostujícím hráčům ,selhávaly útočné pokusy. Proto asi utkání skončilo spravedlivou remízou. Pro hosty dobrý výsledek, pro domácí plejery asi ztráta na úvod. Nejlepším domácím hráčem byl bezesporu golman M.Vojtíšek

Domácí sestava trenéra Michala Černého a asistenta R.Vaňáska:

Vojtíšek-J.Trunec,St.trunec,Zezulka,Hájek-Vencl,Dvořák,Friml,Šretr-Škop,J.Houžvička(střídali:M.Trunec,Novák,Kosačík)

Sobota 18.08.2007  Nemošice-Jaroslav  hráno od 17:00 hodin

výsledek   5:0

rozhodčí  p.Klempíř

diváků  40

ŽK 0:1 ČK 0:1

Zápas hodně ovlivnilo vyloučení našeho golmana Vojtíška, který hasil zmatky v hostující obraně a musel ve 23.minutě předčasně pod sprchy. Oslabený tým již nedokázal vzdorovat dobré hře nemošických fotbalistů. Nicméně jsme dohráli zápas, byť výsledek je příliš krutý, se ctí. Je třeba zapomenout a příští zápas doma s Litětinami zabojovat a dotáhnout se bodově minimálně do středu tabulky.

Sestava:

Vojtíšek-J.Trunec,St.Trunec,Dvořák,Hájek-Škop,Friml,Kozel,Houžvička-Novák,Šretr(střídali:Turek,Salák)

Neděle 26.08.2007  Jaroslav - Litětiny hráno od 17:00 hodin

výsledek   2:1(1:0)

rozhodčí  p.Triandafilu

diváků  150

ŽK 3:2

Domáci se v neděli museli obejít bez své největší opory golmana Vojtíška, který obdržel od disciplinární komise trest na 1.utkání nepodmíněně. Hosté na tom byli obdobně, chyběl jim golman Cach. Rozdíl, ale byl v tom, že Jaroslav disponuje i druhým kvalitním golmanem. V dobrém světle se opět ukázal v bráně asistent trenéra Vaňásek. Značně pozměněná a omlazená sestava domácích, kterou sestavil trenér Černý se s chutí pustila do derby s odvěkým rivalem z Litětin a vypracovala si územní převahu, kterou korunovali brankou J.Trunce z malého vápna po krásném centru J.Houžvičky. Do druhého poločasu nastoupili domácí s taktikou neinkasovat a zvýšit jednobrankový náskok. Bohužel v čase největšího tlaku domácích si Zezulka dal nešťastně vlastní gol po nedorozumění s golmanem Vaňáskem. Ale jaroslavští mají ve svém středu "brazilce" Jardu Frimla, který si 15.min. před koncem svým typickým způsobem pohrál s obranou hostí a krásnou střelou do šibenice nedal hostujícímu golmanovy šanci. Udělal fanouškům velikou radost a ponechal všechny body na domácím hřišti.

Sestava:

Vaňásek-Zezulka,Šretr,Šebetka ml.,Hájek-J.Trunec,St.Trunec,Friml,Jiří Houžvička-Škop,Kozel(střídali M.Trunec,Novák,Salák)

Neděle 2.9.2007  Srch"B"- Jaroslav  hráno od 17:00 hodin

výsledek   1:0 (1:0)

rozhodčí  p.Čermák

diváků  90

ŽK 2:5 ČK 0:1

V krásném fotbalovém areálu a na výborné trávě se v neděli utkali domácí, zjevně posíleni několika hráči "áčka" , s naším týmem. Začátek byl ve znamení oťukávání z obou stran. Až na několik málo šancí se nic podstatného nedělo. Za zmínku stojí 30.min, kdy netrefil domácí bránu z velkého vápna S.Trunec. Těsně před poločasem domácí vystupňovali tempo a ve 44.min.dali gol do šatny. Druhý poločas, který  se nesl ve znamení rozhodčího Čermáka, již byl vyrovnanější a hra se přelévala s jedné strany hřiště na druhé. V 68.min. byl hodně přísně vyloučen Houžvička po druhé žluté kartě.Paradoxně to pomohlo k lepší hře naších fotbalistů, kteří si i v deseti vypracovali minimálně dvě gólovky. Bohužel toto je problém, šance jsou ale zakončovatelé nikoliv. Celkově pěkný fotbal, který se musel líbit i extraligovému hokejovému golmanovi Pardubic Lašákovi, který v Srchu tento zápas sledoval.

Sestava:

Vojtíšek-Zezulka,Šretr,Šebetka ml.,Hájek-J.Trunec,St.Trunec,Friml,Jiří Houžvička-Škop,Kozel (střídali J.Trunec,Novák,)

Neděle 9.9.2007   Jaroslav - Mnětice  hráno od 17:00 hodin

výsledek   0:0

rozhodčí  p.Přibyl

diváků  100

ŽK 1:3

Domácí hráči zřejmě velmi rádi konkurují kdysi oblíbenému filmovému a seriálovému scénaristovi Jaroslavu Dietlovi, jak jinak si vysvětlit seriál neproměněných šancí. Mohl by se jmenovat třeba "JAK DÁT GÓL" nebo "GÓLY V NEDOHLEDNU" a zcela jistě by byl velice úspěšný na českých televizních obrazovkách. Bohužel šance jsou, ale realizace jaksi pokulhává. Mnětice přijeli jako tým, který se také hledá a byl vyrovnaným mužstvem v neproměňování šancí. 1.poločas byl mírně v režii domácích, ale gol ne a né přijít. Příkladem byly zahrávané přímé kopy, které spíše ohrožovaly šišky na borovicích za hostující bránou. Je pravdou, že ke skorování v první pulce byli blizoučko Jaroslavští, když trefili tyč hostujícího golmana. 2.poločas začali domácí mírným tlakem, nicméně opět zvlhlý střelecký prach na obou stranách. Za zmínku stojí 80.minuta, kdy špatná klička domácího beka připravila šanci hostujícim hráčům, kteří s ní naložili velmi žalostně. Domácím nepomohlo ani střídání, kdy utočné snažení posílil na posledních pár minut matador Roman Vaňásek, kterému také štěstí v neděli nepřálo. Závěrem lze říci, že domáci opět zbytečně ztratili 2 body s průměrným týmem III.třídy.

Sestava:

Vojtíšek-Zezulka,St.Trunec,Šebetka ml.,Hájek-J.Trunec,Kozel,Friml,Jiří Houžvička-Škop,Novák(střídali Salák,Vaňásek)

Neděle 16.9.2007  Holice"B"- Jaroslav  hráno od 16:30 hodin

výsledek   7:0 (3:0)

rozhodčí  p.Sůra

diváků  30

ŽK 2:1 

Nedělní zápas byl pro náš tým katastrofou, která se dá srovnat s hurikánem Katrina. Takovým stylem nás v druhé půlce holičtí smetli ze hřiště. Již po 3.minutách potrestali domácí náš tým a skorovali. Potom se do dvou 100% šáncí dostal Novák, ale domácího golmana nepřekonal. Nedáš-dostaneš plně do přestávky zafungovalo a holičtí plejeři potrestali chyby v naší defenzívě. Druhých 45.minut jsme již uplně odpadli a nepomohlo ani střídání v naších řadách. Domácí koncertovali a nastříleli nám ještě další čtyři branky. Bohužel jednoznačná záležitost pro domácí rezervu divizního týmu.Je potřeba na takové zapasy rychle zapomenout a naplno zabojovat v domácích utkáních.

Sestava:

Vojtíšek-Dvořák,St.Trunec,Šebetka ml.,Hájek-J.Trunec,Kozel,Friml,Jiří Houžvička-Škop,Novák(střídali Zezulka,Salák)

Neděle 23.09.2007 Jaroslav - Horní Ředice hráno od 16:30 hodin

výsledek   0:1

rozhodčí  p.Svoboda

diváků  80

ŽK 3:2 ČK 0:1

V neděli se na našem hřišti představil tým Horních Ředic, s kterým nemáme dobrou bilanci a moc se nám na ně nedaří. Bohužel z této statistiky jsme nevybočili ani tentokráte. Po pravdě řečeno, nebylo se na co koukat a z fotbalu spíše boleli oči. Oba týmy zjevně nemají formu a drží se proto ve spodních patrech III.třídy.Citelně chyběli Zezulka a hlavně špílmachr Friml. Asi nejzajímavější situací celého zápasu bylo vyloučení hostujícího M.Machatého. Bohužel jsme tuto přesilovku nevyužili, ba naopak po chybě domácího golmana, obdrželi branku z kopačky Matyse. Tento stav vydržel i do konce utkání. S přehledem pískal rozhodčí Svoboda.

Sestava:

Vojtíšek-J.Trunec,St.Trunec,Šebetka ml.,Hájek-Novák,Kozel,Vaňásek,Jiří Houžvička-Salák,Škop,(střídali Dvořák,Turek)

Neděle 30.9.2007  Ostřešany- Jaroslav  hráno od 16:30 hodin

výsledek   1:1 (0:1)

rozhodčí  p.M.Pražák

diváků  90

ŽK 3:6 ČK 0:1

V neděli jsme zajížděli na půdu vedoucího týmu z Ostřešan. Na krasně střiženém pažitu jsme začali opatrně s taktikou neinkasovat, což se nám podařilo. Domáci si vůbec nevypracovali žádnou šanci a nevypadali jako první tým III.třídy. Dokonce se nám podařilo vstřelit první branku což s domácím  týmem mírně otřáslo. Na výtečnou přihrávku středem si naběhl Jirka Houžvička a prostřelil domácího golmana , O:1. Po zbytek poločasu jsme si výsledek pohlídali. V druhém poločase nás domácí přitlačili a trefili dokonce s trestného kopu tyč Vojtíškovi svatyně. Bohužel nám nedohrál Houžvička za druhou žlutou kartu šel pod sprchy, kterou vyinkasoval za zakoupnutý balón. Od 65.minuty jsme i v deseti lidech drželi pro nás přijatelný výsledek, dokonce jsme mohli pojistit, když po super akci Kozla vytáhl skvělý zákrok domáci brankář. V 80.minutě již Ostřešanští srovnali po standartní situaci se trefil Bobek přesně za záda Vojtíška. I tak musíme pochválit vytečný výkon našich fotbalistů, kteří z horké půdy vezou alespoň bod, i když řekněme si to upřímě, ztratili dva.

Sestava:

Vojtíšek-Zezulka,St.Trunec,Šebetka ml.,Hájek-J.Trunec,Kozel,Dvořák,Jiří Houžvička-Novák,Škop,(střídali Turek,Salák)

Neděle 7.10.2007 Staré Hradiště"B"- Jaroslav  hráno od 16:00 hodin

výsledek   3:1 (1:1)

rozhodčí  p.Pagáč

diváků  50

ŽK 3:5 ČK 0:0

To co nám provedl slovenský rozhodčí ve službách ČMFS Pagáč ve Starém Hradišti jsme dlouho nezažili a doufejme zase dlouho nezažijeme. Nechceme si na výkon rozhodčího vymlouvat, neproměněním šancí jsme si opět zápas prohrali sami, ale tento pán může pískat tak maximálně žáčky. Po nezáživném začátku na obou stranách jsme se dostali v 15.minutě do šance, kterou proměnil Novák 0:1. Náš útočník bohužel dohrál jen poločas,kdy ho ve 30 minutě ve vyložené šanci kopl ve vápně do oblyčeje domácí hráč, ale světe div se rozhodčí toto neviděl, proto se jasná  penálta dle jeho posouzení nepískala. Bylo to za stavu 1:1, když nepozornost naší obrany potrestal Skuček. Opravdu fotbal, myslím dobré úrovně, kazil hodně nepřesný sudí. Na začátku druhého poločasu se do šancí dostavali oba týmy jen sporadicky díky dobře organizováným defensívám. V 60 minutě se tlačil ve vápně dobře hrající Skuček do šance, upadl a sudí Pagáč penaltu už viděl, 2:1. I za tohoto stavu jsme se nevzdali a domáci jsme zatlačili na jejich půlce. V 75.minutě se do vápna před domácího obránce dostal Zezulka, byl faulován a co myslíte Pagáč, pro nás bohužel zase nic. Opravdu v neděli ve Starém Hradišti, které chce zřejmě postoupit, nám nebylo souzeno bodovat. S takovými rozhodčími, jako je Pagáč, to bohužel ani nejde.

Neděle 14.10.2007 Jaroslav - Horní Roveň hráno od 16:00 hodin

výsledek   1:3 (0:1) 

rozhodčí  p.Čížek ml.

diváků  80

ŽK 1:1 

V neděli k nám zajel jeden z aspitrantů na postup a to dokazoval od prvních vteřin. Již po 10 vteřinách se po fatální chybě domácích řítil sám na Vojtíška kanonýr Melc a trefil tyč. Bohužel po následujícim rohu se již hosté nemýlili a bylo 0:1. Prvních 20 minut nás hosté přitlačili a vytvořili pár slibných šancí. Což se o nás říci nedá. Jedinou a 100% golovku měl J.Trunec a v ložence trefil nohy hostujícího golmana. Stav 0:1 vydržel do poločasu a mohli jsme se zkoncentrovat na pokus o obrat. Ten již ale tradičně nepřišel a hosté zvýšili po10.minutách druhého poločasu utěšenou střelou na 0:2. Marné bylo dobívání hostujíci brány, bohužel naše ofensiva je na bodu mrazu. V 30 minutě se před naší bránu protáhl roveňský Madák a bylo 0:3. Ke konci zápasu se povedlo snížit zásluhou Kozla překrásnou ranou ze 30 metrů. Konečný rezultát je obrázkem kvality fotbalistů Rovně, kteří předvedli fotbal úrovně okresního přeboru.

Sestava:

Vojtíšek-Zezulka,St.Trunec,Šebetka ml.,Hájek-J.Trunec,Kozel,Friml,Dvořák-Novák,Škop(střídali ,Turek)

Sobota 20.10.2007 AFK SKP Pardubice- Jaroslav  hráno od 16:00 hodin

výsledek   0:1 (0:0)

rozhodčí  p.Ledajaks

diváků  25

ŽK 1:3 ČK 0:0

V sobotu se na umělce na Hůrkach hrál rychlý a kombinační fotbal. Překvapivě se do naší brány postavil veleúspěšný golman Vaňásek, ktery působí na naše hráče stejně jako Šmíca na Slávii. Když Vaňásek chytá, je to záruka ůspěchu. Přináší zřejmě štěstí, nicméně jsme tomu štěstí šli i trochu naproti a bojovností jsem si odvezli 3body, které jsou pro nás hodně důležité. Domáci začali tlakem a hrozili ze standartních situací. Ve 30.minutě se do superšance dostal Vojtíšek, ale efektní patičku mu vykopl z brány domácí obránce. V 65.minutě se Vojtíšek nemohl radovat ze vstřelené brance kvůli udajnému ofsajdu. Po řadě šancí jsme přeci jen mohli slavit v 75.minutě, kdy jsme se tečovanou střelou S.Trunce dostali do vedení. 1:0. V 86.minutě mohl pojistit výsledek Salák, ale domácí golman vytáhl výborný zákrok a tutovku zmařil. Poslední slovo měli domáci, kteří mohli srovnat až v 93.minutě, to by ale musel jejich hráč trefit prázdnou bránu. Nicméně se tak nestalo, a tak mohla propuknout radovat z druhé naší výhry v sezóně.

Sestava:

Vaňásek-J.Trunec,Šretr,Šebetka ml.,Hájek-Kucharík,Vojtíšek,Friml,Dvořák-Marci,St.Trunec(střídali Salák)

Neděle 28.10.2007 Jaroslav-Moravany"B" hráno od 14:30 hodin

výsledek   1:3 (0:1) 

rozhodčí  p.Strnad

diváků  80

ŽK 1:2

Ve sváteční den k nám do "dolíčku" přijel ambiciózní tým z Moravan "B". První poločas se hrál fotbal vysoké urovně, který předváděli oba týmy. V 25.minutě utekl po pravé straně hostující, velmi agilní utočník Vaníček a prostřelil opět výborně chytajícího Vaňáska, 0:1. V druhém poločase jsme si vypracovali několik šancí, bohužel jsme je nedotáhli úpěšně do zdárného konce. Naopak nás po brejku strestali opět hosté, a bylo to 0:2. Nesložili jsme zbraně a po sérii rohových kopů se nám za přispění hostující obrany trefil domácí Šebetka. V 70.minutě, kdy již Moravanští hrali o deseti po vyloučení Mazánka, přišel ke slovu sudí Strnad, který nesmyslně neuznal dorážku Dvořáka po střele Zezulky pro údajný ofsajd!! Kdyby bylo 2:2, možná bychom i dovedli zápas do úspěšného konce, takhle jsme byli nuceni otevřít hru a pochopitelně brejkový hráčí z Moravan nás potrestali a zvýšili na 1:3. Čeká nás tedy poslední zápas podzimu v Pardubičkách, kde budeme usilovat o tři body na hřišti beznadějně posledníhu týmu holicka.

Sobota 3.11.2007 Pardubičky "B"-Jaroslav  hráno od 14:00 hodin

výsledek  2:2 (1:2)

Poslední zápas se nesl v duchu ospalého podzimního počasí. Oba celky předváděli nezáživný fotbal plný nepřesností. Bylo znát, že hrají celky z chvostu III.třídy. V prvním poločase jsme měli opticky navrh ,jak herně tak střelecky. V 26.minutě byl faulován St.Trunec ve vápně, z nařízené penálty dal Šretr na 0:1. Vedení jsme udrželi asi pět minut, kdy dorazil střelu domácí utočník. A bylo srovnáno, 1:1. Ve 40.minutě jsme se radovali podruhé, kdy střelou k tyči zvýšil naše vedení St.trunec, 1:2. Na začátku druhého poločasu v 50.minutě neproměnil 110% šanci Vojtíšek a mohlo být "vymalováno". Místo toho přišel strach o výsledek, domácí nás přitlačili a zásluhou vlastence,který si dal Šretr, srovnali na konečných 2:2.

Sestava:

Vaňásek-J.Trunec,Šretr,Šebetka ml.,Hájek-J.Houžvička,Novák,Kozel,Dvořák-St.Trunec,Vojtíšek(střídali Zezulka,Novák)